Lektorzy

Nasi lektorzy

Kadra lektorska dobierana jest bardzo starannie. Pracują dla nas młode, dynamiczne osoby, posiadające nie tylko wykształcenie językowe, ale także metodyczne. Staramy się by nasi lektorzy stale podnosili swoje kwalifikacje i poszerzali swoją wiedzę poprzez warsztaty i szkolenia metodyczne dla nauczycieli języków obcych.

mgr Ania Wojciechowska

mgr Ania Wojciechowska

Lektor

Jestem absolwentką Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego oraz Amerykanistyki (UW). Od wielu lat pracuję jako lektor z dziećmi w różnym wieku i poziomie znajomości języka. Nauczanie angielskiego i praca w szkole daje mi wiele satysfakcji i przyjemności. Staram się przekazać dzieciom rzetelną wiedzę, którą przyswajają na zajęciach w formie różnorodnych gier, zabaw, zagadek, piosenek, rymowanek itp. Uważam, że należy od uczniów wymagać wiele ale też pokazać im, że nauka może być świetną zabawą i miłym doświadczeniem. Obserwowanie postępów i praca z moimi uczniami to czysta przyjemność! Interesuję się literaturą fantasy i science fiction, psychologią i pedagogiką, filmami i serialami anglojęzycznymi a także sportem. W szkole ABC pracuję od samego początku i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną.

mgr Aldona Szymerska

mgr Aldona Szymerska

Lektor

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych działającego pod opieką naukową Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie również studiowałam Filologię Angielską. Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie języka biznesowego (Business English). Od dziecka marzyłam i dążyłam do tego, by w przyszłości zostać nauczycielem języka angielskiego. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze, w pracy nauczyciela nie ma miejsca na nudę; kontakt z różnymi uczniami, w różnym wieku, obserwowanie ich rozwoju, pokonywanie wspólnie z nimi wszelkich trudności, jakie można napotkać w procesie przyswajania języka, daje mi wiele satysfakcji. Co więcej, ta różnorodność, sprostanie wymogom każdego ucznia z osobna oznacza wyzwanie, co jeszcze bardziej mnie motywuje i utwierdza w przekonaniu, że dokonany przeze mnie wybór jest słuszny. Po drugie, od zawsze interesowałam się językami obcymi, kulturą innych krajów, zwłaszcza anglojęzycznych, ale nie tylko. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi, nowe miejsca. W szkole ABC School będę pracować już dziesiąty rok.

Steve Johnson

Lektor

I am from Leeds in the UK and I came to Poland in 2010 for a holiday and then liked it here so I decided to stay. Soon after I began studying to be a Teacher teach in Warsaw mid 2010. This is the job I have been doing ever since which I thoroughly enjoy. Being around people is what I am good at and this is why teaching for me is the ideal opportunity for meeting and interacting with other people.

I consider myself an experienced, enthusiastic and focused teacher who is very committed to what I do. I am passionate about making sure I bring out the best in my students no matter what the situation is. I am very able to establish a supportive relationship with not only students but also their parents and fellow teachers all with the aim of promoting and reinforcing a student?s independence and self-esteem, someone who is fundamentally committed to good practise and innovation and who is very much a team player.

Szkoła języka angielskiego – język angielski Piaseczno. Skuteczna nauka.

Szkoła ABC School Piaseczno – oferuje: kursy angielskiego na różnych poziomach, angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych w grupach oraz indywidualnie, usługi z zakresu business english, korepetycje i pomoc szkolna dla dzieci z dysfunkcjami, native speaker, konwersacje, egzaminy szkolne i certyfikaty, matura podstawowa i rozszerzona, egzamin ósmoklasity, zajęcia online i stacjonarnie, język angielski zawodowy, indywidualny program nauczania. Mamy doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje ale przede wszystkim uczymy z pasją i zaangażowaniem. Serdecznie zapraszamy!

Szkoła językowa Piaseczno.

ul. Młynarska 2
05-500 Piaseczno

© 2021 ABC School. Wszelkie prawa zastrzeżone