Lektorzy

Kadra lektorska dobierana jest bardzo starannie. Pracują dla nas młode, dynamiczne osoby, posiadające nie tylko wykształcenie językowe, ale także metodyczne. Staramy się by nasi lektorzy stale podnosili swoje kwalifikacje i poszerzali swoją wiedzę poprzez warsztaty i szkolenia metodyczne dla nauczycieli języków obcych.

mgr Ania Wojciechowska
Mam 30 lat i jestem absolwentką Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego oraz Amerykanistyki (UW). Od wielu lat pracuję jako lektor z dziećmi w różnym wieku i poziomie znajomości języka. Nauczanie angielskiego i praca w szkole daje mi wiele satysfakcji i przyjemności. Staram się przekazać dzieciom rzetelną wiedzę, którą przyswajają na zajęciach w formie różnorodnych gier, zabaw, zagadek, piosenek, rymowanek itp. Uważam, że należy od uczniów wymagać wiele ale też pokazać im, że nauka może być świetną zabawą i miłym doświadczeniem. Obserwowanie postępów i praca z moimi uczniami to czysta przyjemność! Interesuję się literaturą fantasy i science fiction, grami video, filmami i serialami anglojęzycznymi a także sportem. W szkole ABC pracuję od samego początku.

mgr Aldona Podgórska
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych działającego pod opieką naukową Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie również studiowałam Filologię Angielską. Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie języka biznesowego ( Business English). Od dziecka marzyłam i dążyłam do tego, by w przyszłości zostać nauczycielem języka angielskiego. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze, w pracy nauczyciela nie ma miejsca na nudę; kontakt z różnymi uczniami, w różnym wieku, obserwowanie ich rozwoju, pokonywanie wspólnie z nimi wszelkich trudności, jakie można napotkać w procesie przyswajania języka, daje mi wiele satysfakcji. Co więcej, ta różnorodność, sprostanie wymogom każdego ucznia z osobna oznacza wyzwanie, co jeszcze bardziej mnie motywuje i utwierdza w przekonaniu, że dokonany przeze mnie wybór jest słuszny. Po drugie, od zawsze interesowałam się językami obcymi, kulturą innych krajów, zwłaszcza anglojęzycznych, ale nie tylko. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi, nowe miejsca. W szkole ABC School będę pracować już siódmy rok.