Zapisy na rok szkolny 2019 / 2020

Zapisy na rok szkolny 2019 / 2020 w ABC SCHOOL rozpoczynamy 2 września! :D

2 września zapraszam do biura od godz.9:00-19:00 oraz do kontaktu telefonicznego pod nr 505-511-482.

Przez resztę dni zapisy prowadzę telefonicznie cały dzień oraz w siedzibie szkoły na Młynarskiej 2b od 11:00-18:00 lub można umówić się na inną godzinę telefonicznie. Uczniowie kontynuujący mogą wpłacić zaliczkę 100zł na poczet opłaty za wrzesień i w ten sposób zarezerwować miejsce w grupie.

Zajęcia w ABC SCHOOL ruszają 16 września. Do 11 września układam grafik dla naszych uczniów dopasowany do planów lekcji w szkołach państwowych tak aby nie kolidowały one ze sobą. Po 11 września można się będzie dopisać do już istniejących grup według ustalonego grafiku zajęć.

Bardzo serdecznie zapraszam! W razie pytań proszę dzwonić, chętnie udzielę informacji :D

Aktualna jest oferta dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej nr 5 w Piasecznie oraz oddziału na Sikorskiego – zajęcia z przyprowadzaniem i odprowadzaniem na szkolną świetlicę.

Zapraszam również do zapisywania się na zajęcia konwersacyjne z panem Stevenem (Native Speaker).

Z pozdrowieniami,

Anna Wojciechowska